Знижка на Hunter
Весна - найкращий час встановлювати системи поливу. А з нами це ще й вигідніше! Надаємо знижку на обладнання Hunter до 20%.
Детальніше
Родом із США
Справжні професійні системи автоматичного поливу на американському обладнанні Hunter!
Детальніше
БЕЗКОШТОВНО
Розробляємо технологічне рішення та комерційну пропозицію на встановлення системи поливу.
Детальніше
Знижка на Hunter
Весна - найкращий час встановлювати системи поливу. А з нами це ще й вигідніше! Надаємо знижку на обладнання Hunter до 20%.
Детальніше
Родом із США
Справжні професійні системи автоматичного поливу на американському обладнанні Hunter!
Детальніше
БЕЗКОШТОВНО
Розробляємо технологічне рішення та комерційну пропозицію на встановлення системи поливу.
Детальніше
Автоматичний полив
Замов систему поливу «під ключ» та отримай знижку на роботи!
Розмір знижки визначається індивідуально, виходячи з обсягу використовуваного матеріалу.
poliv

Обладнання для автоматичного поливу

Рецепт сучасної та стабільної системи поливу складається з трьох компонентів: якісна схема поливу, ідеальна реалізація та надійне обладнання для автополиву. Для каталогу інтернет-магазину Poliv UA ми ретельно відібрали найкращі моделі на ринку, багаторазово протестували їх та можемо особисто рекомендувати вам, як своїм добрим знайомим. Зокрема, ми пропонуємо обладнання Hunter, розроблене та виготовлене в США. Ця компанія з бездоганною репутацією, прагненням безперервно вдосконалювати продуктову лінійку та дбати про своїх клієнтів.

Якісне обладнання для поливу та зрошення забезпечить необхідним рівнем вологи ваш сад, город, квітник або всюділянку разом взяту протягом сезону вегетації. Ви маєте просто обрати тривалість поливу, час його початку і дні тижня, коли це відбуватиметься.

Види обладнання для автополиву 💦

У нас можна купити обладнання для поливу, яке створене професіоналами для професіоналів. Воно дає змогу автоматизувати будь-яку систему поливу.  Ми ніколи не запропонуємо зайвого і водночас допоможемо вибрати все необхідне.

Нижче, ми коротко опишемо те, з чого складається система автополиву.

Зрошувачі

Вони вивищуються над поверхнею землі та подають воду на конкретні сектори поливу, розбризкуючи навколо себе воду під дією сили тиску. Обладнання відрізняється радіусом дії та витратами води. Якщо вам потрібно купити автополив для великих площ, наприклад, спортивного майданчика, порекомендуємо вам зрошувачі роторного типу. А от моделі, пристосовані під монтаж форсунок, найкраще підходять для малих та середніх інсталяцій.

Форсунки

Зрошувачі працюють у комплекті зі спеціальними насадками — форсунками. Вони відповідають за точну, економну та однорідну подачу води. У нас можна купити систему поливу газону з форсунками трьох видів: спреєвими, ротаторними та баблерними. Ми допоможемо зробити правильний вибір залежно від об’єкту поливу.

Електромагнітні клапани

Електромагнітні крани отримують сигнал від контролера, з яким вони з’єднані кабелем. Їх завдання вмикати та вимикати окремі групи зрошувачів, розташованих в певній зоні поливу. Ці компоненти відрізняються пропускною здатністю, габаритами та наявністю додаткових функцій. Все це робить обладнання для автоматичного поливу газону ще більш пристосованим під ваші задачі та особливості ділянки.

Контролери

Їх часто називають «мізками» системи поливу, і це дійсно так. Адже вони керують роботою електромагнітних клапанів і тим, коли поливати та який об’єм води спрямовувати до зрошувача. Додатково до контролера можна під’єднати датчики та орієнтуватися на надані ними сигнали. Саме за допомогою контролерів обладнання для автоматичного поливу програмується так, щоб працювати в певний проміжок часу, з заданою періодичністю та тривалістю.

Датчики

Маленькі помічники, які реагують на погодні умови та допомагають зробити систему по-справжньому автоматичною. А оскільки ви саме заради цього, швидше за все, вибрали автополив, купити датчик для контролера буде слушною ідеєю. Найпоширенішим і обов’язковим, на нашу думку, є датчик дощу. Він вимикає систему поливу під час опадів, або якщо вони були напередодні. Також існують датчики вологості грунту, протоку, вітру, заморозків та ін. Усі датчики підключаються до контролера та допомагають оптимізувати роботу обладнання для поливу газону: зменшити витрати води та електрики, захистити рослини від надмірного зволоження.

Аксесуари

В інтернет-магазині Poliv UA, крім базових компонентів системи автополиву, купити можна будь-які аксесуари. Ці корисні дрібниці для якісного монтажу стануть вашими незамінними помічниками в процесі облаштування системи.

Чому варто купити обладнання для автополиву в Poliv UA 🤔

Якісне, ретельно перевірене обладнання від найкращих виробників, а також велика кількість позитивних відгуків — далеко не всі наші переваги.

Ось, чому ми здобули репутацію надійного постачальника, в якого можна придбати все для поливу:

  • У Києві розташований великий склад з усім необхідним обладнанням;
  • Реалізуємо офіційне обладнання з гарантією до 5 років залежно від моделі;
  • Маємо досвід та експертизу для монтування будь-яких компонентів з нашого асортименту;
  • Знаємо все про обладнання для системи поливу та можемо проконсультувати на виїзді;
  • Надаємо сервісні послуги обладнання після монтажу.

Організувати якісний полив газону і купити обладнання — споріднені, але все ж різні задачі. Ми допоможемо консультаціями, за потреби створимо схему для самостійного монтажу або власноруч зробимо все необхідне на вашому об’єкті. При цьому врахуємо його індивідуальні особливості, ретельно пропрацюємо деталі та забезпечимо технічну підтримку на всіх стадіях реалізації проєкту. Наша мета — отримати у вашій особі на 100% задоволеного клієнта, якого влаштовує все: обладнання, ціни, сервіс.