Дистанційні пульти
назад
Фільтри
product
- 25%
Рекомендуємо!
Дистанційне керування Hunter ROAM-KIT (300 м)
Виробник:
Hunter
Країна:
США
16 175 грн
12 132 грн
В наясності
У Кошик
Радіус дії - 300 м / Гарантія - 2 роки / Країна - США /

Дистанційні пульти для поливу

Асортимент професійного обладнання для систем автоматичного поливу складається не лише з різноманітних найнеобхідніших компонентів, без яких систему не можливо створити, а й із зручних пристроїв для спрощення користування та обслуговування цих систем.

До такого обладнання належать і пульти дистанційного керування контролерами. Ці пристрої розроблені в першу чергу для зручного і швидкого діагностування поломок в системі поливу. Адже, можуть використовуватися безпосередньо в зоні роботи системи поливу.

Пульт керування поливом дає змогу запускати зони системи автополиву прямо з вашого будинку або саду. Цей пристрій забезпечує дистанційне управління крапельним поливом, поливом із зрошувачів або будь-якого іншого типу поливу, котрий приєднано до електроклапану.  Його цінність в тому, що відпадає необхідность постійно підходити до контролера. Це ідеальне рішення для сервісу великих садових ділянок. За допомогою дистанційного пульта поливу можна легко запустити необхідну зону автополиву та продіагностувати несправність перебуваючи на площі поливу.

Різновиди пультів дистанційного керування контролерами

Крім того, що у більшості випадків з контролером визначеного бренду можуть працювати дистанційні пульти того ж бренду, вони поділяються за радіусом дії. Для прикладу, в пультах Hunter ROAM заявлена дистанція роботи дорівнює 300 метрів, в той час як у пультах Hunter ROAM-XL цей показник сягає вже 3000 метрів. Звертаємо увагу що останні йдуть в комплекті із зручним кейсом для переноски та захисту обладнання.

Переваги використання

Як ви можете зазначити, цей тип обладнання доволі вузько направлений і не завжди необхідний кінцевому споживачу. Особливо коли мова йде про невеликі системи поливу. Тому і переваги його застосування в першу чергу спрямовані на сервісних майстрів та монтажників.

Так до них можна віднести наступні:

  • Економія часу (не треба постійно ходити від зони роботи до контролера та назад);
  • Точність діагностики (запуск зони поливу безпосередньо з місця імовірної поломки);
  • Швидкість консервації (більше часу проводите біля компресору аніж біля контролеру).

Всі ці плюси можуть бути використані і вами, якщо ви самостійно обслуговуєте свою системи поливу.

Чому купити дистанційний пульт для автополиву в Poliv UA гарна ідея 💡

Ми впевнені, що бути надійним партнером для наших клієнтів це запорука нашого розвитку. Тому ми завжди намагаємося бути «на хвилі». Постійно ревізуємо асортимент магазину, слідкуємо за достатньою кількістю дистанційних пультів для поливу та уважно стежимо за актуальністю цін.

Крім того:

  • В нашому магазині виключно оригінальні дистанційні пульти;
  • Гарантія виробника від 1 до 2 років, в залежності від моделі пульту;
  • Консультуємо та підбираємо найкращий варіант під ваше завдання;
  • Доставка у будь-яку точку країни через служби доставки.

Таким чином, купуючи дистанційне керування поливом у нас, ви можете бути впевнені у його відповідності якості та вартості.

Популярні питання 💬

Чи до всіх контролерів поливу можна під‘єднати пульт дистанційного керування? Ні. Не всі контролери мають клейми для підключення дистанційного керування.
Який радіус дії пультів дистанційного керування поливом? Наймолодша модель в ідеальних умовах може працювати на відстань до 300 метрів. Найстарша до 3000 метрів.
Якою кількістю контролерів може керувати один пульт дистанційного керування? Один пульт дистанційного керування може керувати тільки одним контролером.
Для яких цілей використовується пульт дистанційного керування поливом? Це дуже зручний інструмент для обслуговування системи поливу. Завдяки йому можна запускати і діагностувати полив безпосередньо на території зрошення.
Як пульт дистанційного керування під‘єднати до контролеру? На прикладі обладнання Hunter - радіоприймач приєднується до порту Hunter SmartPort, який в свою чергу приєднується кабелем до клейм контролера.