Редуктори
назад
Фільтри
product
Редуктор тиску 3/4 Presto-PS PR-013415H (1.1 бар)
Виробник:
Presto-PS
Країна:
Китай
134 грн
В наясності
У Кошик
Країна - Китай / Діаметр підключення - 3/4 / Експлуатаційний тиск - 1.4 - 5.5 бар /

Редуктор тиску для крапельного поливу

Джерела водопостачання для системи зрошення можуть бути такими: насосне обладнання, централізоване водопостачання або водонапірна вежа. В залежності від джерела тиск води буде різним або мінливим. Це погано впливає на безпечне функціонування будь-якого обладнання підключеного до трубопроводу. Обладнання не здатне працювати стабільно та довго з перебоями у водяному тиску.

Функції які покладено на редуктор тиску крапельного поливу

Запорукою надійної роботи всієї системи поливу є правильні параметри водяного тиску у системі. Регулятор тиску води для крапельного поливу використовують у зрошувальних системах для забезпечення оптимального тиску води на вході в контур крапельнох лінії. Він відповідає за стабілізацію та зниження тиску до заданого рівня для уникнення гідроударів та розривів крапельних шлангів та іншого обладнання.

Окрім створення необхідного тиску в системі поливу, монтаж редуктора впливає на передбачуваність витрат води у вашій системі. Справа в тому, що параметр витрат у будь-якому поливному обладнанні напряму залежить від тиску, котрий на нього створюється. Без інтегрованого редуктора доволі складно, а інколи неможливо передбачити ці витрати. Це в свою чергу впливає на графік поливу та кількість опадів.

Для того щоб правильно підібрати редуктор тиску для вашої системи крапельного поливу, необхідно звернути увагу на три параметри:

 • пропускна спроможність редуктора;
 • тиск, до якого він його знижує;
 • максимальний тиск з яким редуктор може спрацювати.

Сучасне обладнання для крапельного поливу характеризується простотою використання, невеликими розмірами та надійністю матеріалів. А при купівлі на нашому сайті ще й доступними цінами за обладнання яке виготовляється у відповідності до європейських стандартів якості. Редуктор тиску води для крапельного поливу не став у цьому винятком.

Всі моделі, які представлені в нашому магазині, ідеально підходять для побудови системи поливу будь-якої складності і призначення. Ми самі їх використовуємо в наших монтажах. Купити необхідний рудуктор тиску води для крапельного поливу ви можете в магазині в Києві або онлайн.

Проточний редуктор тиску води для крапельного поливу

Саме ций тип редукторів використовується у системах поливу. Такі редуктори поширені і доволі прості в своїй конструкції. Зниження тиску відбувається задопомогою проходження рідини через вбудовану систему каналів які контрольовано гальмують її і тим самим забезпечують необхідний тиск на виході з редуктора. Працюють у широкому діапазоні тиску аж до 6 бар. Цей тип редукторів не є регульованим і не є розбірним. Тому необхідно заздалегідь розуміти який саме тиск необхідно створити на зоні поливу.

Встановлювати обладнання слід у напрямку руху води у системі перед розвідними контурами крапельних стрічок. Даний тип обладнання для крапельного поливу виготовляють з міцного пластику, він інертний до корозії та впливу хімічних речовин та добрив.

Переваги які переконають вас встановити редуктор тиску води для поливу

Жодна система поливу не може оптимально функціонувати без цього обладнання. До основних переваг використання редукторів тиску води можна віднести наступні:

 • працюють без шуму та вібрацій;
 • компактні, та міцні;
 • захищають від гідроударів та несанкціонованого підвищення напору води у системі;
 • прогнозованість витрат води в системі поливу;
 • автоматичне регулювання тиску води.

Наші консультанти залюбки допоможуть вам вибрати та купити недорогий, але такий необхідний редуктор, враховуючи його основні показники - діаметр різьби вхідного і вихідного отворів, вхідний і вихідний тиск, виробника та витрати води.

Чому купити редуктор тиску для крапельного поливу в Poliv UA гарна ідея 💡

Ми впевнені, що бути надійним партнером для наших клієнтів це запорука нашого розвитку. Тому ми завжди намагаємося бути «на хвилі». Постійно ревізуємо асортимент магазину, слідкуємо за достатньою кількістю редукторів для поливу та уважно стежимо за актуальністю цін.

Крім того:

 • В нашому магазині виключно оригінальні редуктори;
 • Гарантія від виробника;
 • Консультуємо та підбираємо найкращий варіант під ваше завдання;
 • Доставка у будь-яку точку країни через служби доставки.

Таким чином, купуючи редуктори для крапельного поливу у нас, ви можете бути впевнені у їх відповідності якості та вартості.

Популярні питання 💬

Чи можна відрегулювати вихідний тиск на редукторі? Редуктори для крапельного поливу не мають можливостей для регулювання.
Обов’язково встановлювати редуктор тиску на крапельний полив? Так, це обов’язково. Таким чином ваша крапля пропрацює заявлений срок.
Який діаметр підключення на редукторі тиску? У більшості випадків це ¾’’ внутрішня різьба.
Де саме треба монтувати редуктор в системі крапельного поливу? На початку крапельної зони.
Чи впливає редуктор на якість протоку в системі? Так, всі редуктори мають характеристики по пропускній спроможності. Звертайте на це увагу.